BİZİ TANIYIN

BİZİ TANIYIN

Viakasta
Ahşabın Kalbi

FSC® standartlarına göre ürettiğimiz yüksek kaliteli ahşabı, özel tasarımları ve zamansız stiliyle yaşam alanlarına doğallık, zarafet ve sadelik katan Viakasta, mutlu ve keyifli anların atmosferini yaratıyor.  

Viakasta ahşabı, içinde ağacın dokusunu, rengini, verdiği hissi ve hatta kusurlarıyla birlikte doğal güzelliğini taşır. Bir zanaatkârın usta ellerinde şekillendiğinde sadeliğin zarafeti ile bezenir, kimliğinizle doğa arasında bir denge kurar, yaşam yolculuğunuzda size eşlik eder.  

Kastamonu başta olmak üzere, Karadeniz ve tüm Türkiye'den toplanan en yüksek kalitedeki tomrukları kusursuz bir işçilik ve tutkuyla harmanlayarak üretiyoruz Viakasta ahşabını. Ev içi alanlardan ev dışına, ticari çözümlerden toplu yaşam alanlarına kadar birçok alanda farkını ortaya koyan eşsiz Viakasta ahşabı, müşterilerimizin hayal gücüyle birleştiklerinde zamansız ve ilham veren mekanlar oluşturuyor, hayatlarına denge ve dinginlik getiriyor.

Dünyanın en eski yapı malzemelerinden birisi olan ahşap, Viakasta ustalarının kusursuz işçiliğiyle, çağdaş ve şehirli çizgilerle yeniden yorumlanıyor, doğanın sonsuz ve benzersiz güzelliğini bulunduğu mekanlara taşıyor.
Viakasta ile ahşanın kalbi yaşam alanlarınızda atıyor.

Telefon: +90 366 212 60 00
TEKNİK VE TİCARİ İLETİŞİM +90 552 653 03 37
E-Posta info@viakasta.com
Aktekke Mahallesi Yalçın Caddesi Barutçuoğlu Plaza No: 22/4 - Kastamonu
Sosyal Medya:
©2023 VİAKASTA®
Her Hakkı Mahfuzdur | Design : KWY